Hakkımızda

Hizmet sektöründe 14 sene yer aldıktan sonra, Konya düğün salonları arasında şıklığıyla fark yaratacak bir düğün salonu açmaya karar verdik. Bu sayede Pamuk Prenses Düğün Salonu’nu açtık.

Kısa sürede masallardaki gibi bir düğün tasarlamak isteyen gelinlerin tercihi olmaya başladık. Konseptiyle dikkat çeken düğün salonumuzda, şık bir ortam ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Sizi ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için bakın neler yapıyoruz:

  • Organizasyon sorumlumuzun da katıldığı görüşmelerle düğününüz için neler talep ettiğinizi öğreniyoruz. Açık ve kapalı alanı bulunan salonumuzda rahat etmeniz için davetli sayınızı, menü seçiminizi, renk ve konsept tercihlerinizi her ayrıntısıyla dinliyoruz. Aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyoruz.

 

  • Salon girişine kırmızı bir halı seriyor, kendinizi özel hissedeceğiniz yolun her iki yanına da gelin yolu sütunları ve beyaz çiçekler yerleştiriyoruz. Davetli masalarını yuvarlak modellerden seçiyor, 10 kişilik oturma alanları oluşturuyoruz. Altın sarısı renkte dekore edilen salonda, sandalyeleri de benzer tonlarda tercih ediyoruz. Masalarda ise dekorasyon amaçlı; aksesuarlar, aksesuar düzenleyiciler ve çiçekler var. Sandalye süslemeleri, nikâh masası dekorasyonu, dans pisti ve sahne hazırlıkları da tamamlandığında benzersiz bir düğün salonu sizi bekliyor…

 

  • Çorbadan tutun da ana yemek, tatlı ve pastaya kadar tüm lezzetlerin yer aldığı davet menülerinizi de hazırlıyoruz. Damak tadınıza uygun lezzetleri seçtiğiniz menü tadımlarında ikram menüleri de tercih etme şansınız var elbette.

Karar sizin, ziyafetlerinize eşlik eden; müzik, eğlence, kar, konfeti, maytap, sis, baloncuk ve ışık şovlarıyla bolca eğlencenin adresinde olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimize rağmen, kapalı salonda düğün organize etmek konusunda endişesi olan çiftlerimize, 1000 metrekarelik kapalı salonumuzda küçük bir tur yapmalarını tavsiye ediyoruz. Böylelikle, salonumuzun her iki tarafında yer alan terasın kattığı ferahlığı, iklimlendirme sistemleri ve havalandırmalar sayesinde temiz havanın içeride dolaştığını fark edebileceksiniz.

Düğün gecesi ise gelin odanızda hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra bolca eğleneceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey sayfanın iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibat sağlamak. Konya düğün salonları arasında yerini alan Pamuk Prenses Düğün Salonları’nda ekibimizle çalışmaktan memnun kalacaksınız!